Avantgarde Limousine

Kurumsal

Avantgarde Limousine üstün memnuniyet ve saygınlık ilkelerini benimseyen tecrübeli ekibi, kişiselleştirilebilir servis, kurumsal yaklaşım, güncel teknolojik çözümler, konforlu ve sürekli yenilenen araç filosu ile hizmet verdiği turizm ve taşımacılık sektöründe öne çıkmaktadır. Sıklıkla hizmet verdiği kurumsal firmalara özel seçenekler üreterek oluşturulan projelerle, özel isimlere sunulan üstün private hizmetler ile sektöründe diğerlerinden ayrışmayı başararak Avantgardelimousine markası oluşmaktadır.

Birlikte güzel yolculuklara… Güvenle...

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimizi sadece A noktasından B noktasına ulaştırmak değil, asıl olanın seyahat esnasında geçen süre zarfında maksimum konfor,güvenlik ve hizmet olduğunu benimsemek ve bu ilke ile niceliklibir servis verebilmektir.

Vizyonumuz

AvantgardeLimousine, tecrübeli takım arkadaşlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, uluslararası kalite ve standartlarda sunulan hizmetler ile müşterilerini memnun ederek sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin ve dünyanın güvenilir ve saygın kuruluşlarından biri olmayı amaçlar.

Menü