Avantgarde Limousine Hizmetlerimiz

Hizmetler


Avantgarde Limousine Lüks Araç

Şöförlü Lüks Araç Kiralama

Deneyimli ve profesyonel sürücü kadromuzla, misafirlerimizi sadece bir noktadan diğerine taşımadığımızın farkındayız. Size kapılarımızı açtığımız ilk andan itibaren alıştığınız ulaştırma hizmetinin çok ötesinde bir servis anlayışı sizinle olacak. Son model lüks araçlarımız, donanımlı ve her biri en az bir yabancı dile hakim sürücü kadromuz ile iş ve özel seyahatlerinizi konfor ve güven içerisinde geçirmeniz için sizinleyiz.


Operasyonel Araç Kiralama Hizmeti

Operasyonel kiralama, şirketlerin öz sermaye kullanmaksızın; amortisman, nakit yönetimi, bakım, onarım vb. işletim maliyetleriyle birlikte hırsızlık, zarar görme gibi maddi kayıp risklerini de üstlenecek profesyonel şirketlerce araç filo ihtiyaçlarının uygun koşullarda ve uzun dönemde karşılanmasıdır.

Avantgarde Limousine Yat

Avantgarde Limousine Helikopter

Helikopter

Zamanınız kısıtlı olduğunda, şehir içi ve şehirlerarası konforlu bir yolculuk aradığınızda ya da İstanbul’un büyülü dünyasına yukarıdan bakmak istediğinizde aklınıza ilk Avantgarde Limousine&Luxury Services’in kusursuz hizmet anlayışı gelsin. Çünkü lüks araç hizmetlerimizle karada ve denizde olduğu gibi, tamamı size özel tasarlanmış helikopter servislerimizle havada da yanınızdayız.


Özel Jet

Size özel detaylarla tasarlanmış ve arzuladığınız konforu iliklerinizde hissedeceğiniz özel jet servisimiz ile muhteşem bir uçuş deneyimine hazır olun. Bırakın, iş, tatil ve özel seyahatleriniz unutulmaz anılara dönüşsün.

Avantgarde Limousine Özel Jet

Avantgarde Limousine Seyahat Güvenliği

Yat

İstanbul’un eşsiz güzelliği ve Boğaziçi’nin karmaşık dinginliğinde eşi benzeri olmayan bir boğaz yolculuğuna hazır mısınız?

Baştan sona sizin için tasarlanmış özel yemek menüleriyle hayatınızın en özel deneyimlerinden biri sizi bekliyor. İş toplantılarınızı veya özel günlerinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız, lüks yat hizmetimizle şehrin güzelliğini yaşayarak şehir hayatından uzaklaşabilirsiniz.


Tur Hizmetleri

Türkiye’nin her noktasını keşfe çıkın… Tarih kokan zaman yolculukları, el değmemiş koylar, en gözde kış sporu mekanları, doğanın en dingin köşeleri ve hayal gücünüzü zorlayan tüm güzellikler Avantgarde Limousine&Luxury Services ayrıcalığı ile hayatınızın merkezinde.

Avantgarde Limousine Exlusive Tur

Avantgarde Limousine Seçkin Restoran Önerileri

Seçkin Restoran Önerileri

İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye’de en seçkin restoranlardaki yeriniz hazır. Dilerseniz eşsiz manzarası ile boğazda balık keyfi yaşayın, dilerseniz en seçkin şeflerin sizlere özel hazırladığı lezzetleri deneyin. Dilerseniz klasik Türk mutfağını yeniden keşfedin, dilerseniz de dünya mutfağının farklı tatlarıyla tanışın. İstanbul’un en elit mekanlarını bizimle keşfe çıkın, umduğunuzdan fazlası Avantgarde Limousine&Luxury Services ayrıcalığı ile sizin olsun.


Otel

Beş yıldızlı konforu Avantgarde Limousine&Luxury Services ayrıcalıkları ile yaşamaya hazır olun. Türkiye’nin tüm destinasyonlarında en elit, en otantik konaklama seçenekleri ile ilginç ve sıra dışı deneyimler yaşayın. Dilerseniz İstanbul boğazının büyüleyici atmosferinde, dilerseniz Doğu Karadeniz’in baş döndürücü doğasında ya da Ege ve Akdeniz’in el değmemiş koylarında konaklamanın farkını hissedin.

Avantgarde Limousine Otel

Avantgarde Limousine Exclusive Daire & Konaklama

Konaklama Hizmetleri

Seyahat planını uzun süreli yapan konuklarımız için İstanbul bir başka güzel. İster eşsiz boğaz manzarasına nazır muhteşem bir saray dairesi, ister konfor ve dekorasyonuyla sizi büyüleyecek bir villa. Biz lüks ve konforu bir arada yaşamanız için tüm detaylarla ilgilenirken, size en keyifli anların tadını çıkarmak kalıyor.


Menü